Ekologiczne mąki i oleje

W naszym sklepie staramy się dostarczyć naszym klientom jak najlepsze produkty ekologiczne, których głównym zadaniem jest pomoc zarówno w utrzymaniu wagi jak i zdrowym odżywianiu. Dostępne w naszym asortymencie produkty, są produkowane z najwyższą starannością, dodatkowo pochodzą bezpośrednio od producenta. 

Zdajemy sobie sprawę z rosnącej świadomości na temat sztucznych substancji, jakie wypełniają oferowaną w sklepach żywność, kosmetyki, środki czystości i niestety również leki. Dlatego też tym bardziej przykładamy wagę do tego, aby wyroby, które kupisz u nas, były od nich wolne.

Jakie produkty możesz u nas znaleźć?

W naszej ofercie dostępne są: mąki bezglutenowe, oleje ekologiczne, owsianki i ziarna łuskane . Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem towarów marki MONCANA i Essenz, posiadających status Clean Label – marki wolnej od dodatków pochodzenia sztucznego i technologicznego, konserwantów oraz barwników. W ich miejsce dostarczane są wyłącznie naturalne witaminy i mikroelementy, z których Twój organizm będzie miał rzeczywistą, odczuwalną korzyść. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl